skip to Main Content

Co nabízí nová banka CREDITAS?

Creditas -Nová Banka - Ilustrace

Od začátku roku 2017 je náš bankovní trh obohacen o zbrusu nový přírůstek v podobě banky Creditas. Už od začátku se mluví o velmi silném hráči, který nabízí svým klientům řadu výhod. Od velmi nízkých úrokových sazeb u půjček přes běžné účty zadarmo až po řadu novinek, které náš trh ještě nezná. Co ale přesně banka Creditas nabízí?

Spořit můžete na spořícím účtu nebo v rámci termínovaného vkladu

Začneme spořením. To je pro mnohé z nás velmi důležité, ovšem ne všude se nám peníze opravdu zhodnotí. Creditas nabízí hned dvě řešení – Spořící účet nebo Termínovaný vklad. U spořícího účtu nabízí úrokovou sazbu 1,1 %. Není to sice žádná velká výhra a ani díky tomu nepřeklenete inflaci, ale lepší než nic. Spořit na spořícím účtu banky Creditas můžete od 3 měsíců až po 4 roky. Takovou dobu totiž sama předkládá jako nejvýhodnější.

Druhou možností spoření je Termínovaný vklad. U něj je úroková sazba značně veselejší. Pohybuje se od 1,1 % až po 2,1 %. Záleží na délce spoření. Čím déle budete své peníze spořit, tím vyšší bude úroková sazba. Vyplatí se tedy sáhnout alespoň po jedné dekádě. Opět ale ani s touto variantou nepřeklenete inflaci, která aktuálně činí 2,2 % za rok.

Běžný účet jako všude jinde

Další službou banky Creditas je tradiční Běžný účet s internetovým a mobilním bankovnictvím a s platebními kartami. Nic nového, nic převratného. Najdete zde stejné podmínky jako například v AirBank. Zde se proto nebudeme příliš zdržovat a rovnou přejdeme k další službě.

Úvěry a půjčky

Stejně jako všechny jiné české banky, tak i Creditas poskytuje úvěry. Konkrétně se jedná o spotřebitelskou půjčku a úvěr na bydlení. První zmíněná půjčka je vhodná pro zafinancování čekoholiv, na co si jen vzpomenete. Je to totiž bezúčelový úvěr. Získáte u něj úrokovou sazbu od 4,9 %, což je velmi výhodné, a můžete jej splatit zdarma i dříve.

Úvěr na bydlení je u této banky velmi podobný jako spotřebitelská půjčka. Získáte u něj stejnou úrokovou sazbu, možnost sjednat si jej i ve vyšším věku a splácet jej podle vašich možností.

Shrnuto, podtrženo

Banka Creditas určitě není k zahození. Nabízí svým klientům zajímavé produkty a služby za velmi zajímavých podmínek. Pokud hledáte zejména výhodný běžný účet a půjčku, jste zde na správné adrese. U spořících možností už tak jednoznačně mluvit nemůžeme. I když je pravda, že úrokové sazby u spořících služeb jsou u Creditas jedny z nejvyšších.

Poslední články

Pozor na půjčky od soukromé osoby

Proč si dávat pozor na půjčky od soukromé osoby

Dříve, než se rozhodnete podepsat smlouvu o půjčce, zjistěte si o poskytovateli veškeré informace. Hledejte obchodní historii a skutečné reference od lidí, kteří mají s vámi vybraným poskytovatelem nějaké zkušenosti.…

mKonto je účet bez zbytečných poplatků

mKonto – běžný účet zdarma od mBank.cz

Využívá jej už více než 700 tisíc lidí a jde o účet oceňovaný i v prestižních soutěžích. mKonto je skutečnou vlajkovou lodí mBank, která v českém prostředí působí již od roku 2007…

Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat