skip to Main Content

Kde jsou aktuálně nejvýhodnější půjčky?

Kde Je Nejvýhodnější Bankovní Půjčka
Rok 2017 s sebou přinesl řadu novinek. Jednou z nich jsou nové výše úrokových sazeb v různých bankách. Někde získáte pár procent, jinde i desítky. Kde se tedy aktuálně skrývají ty nejvýhodnější půjčky? Srovnali jsme pro vás všechny velké bankovní instituce a vybrali z nich pouze tři, kde úvěr skutečně stojí za to.

Stejné podmínky pro všechny

Abychom mohli nestranně srovnat všechny bankovní domy, museli jsme si nejprve stanovit ukázkový příklad. Řekněme, že si chceme půjčit 200 000 Kč a budeme chtít splácet 84 měsíců. Už na začátku vypadly ze hry některé banky, neboť tak vysoký spotřebitelský úvěr u nich nebyl možný. Jinde nás to ale posunulo dále. A již na první pohled jsme viděli jasné vítěze. Nyní si je představíme i s detaily

UniCredit Bank

1. První místo obsadila UniCredit Bank

Vítězné první místo s naprosto nejvýhodnější půjčkou začátku roku 2017 obsadila UniCredit Bank. S výší měsíční splátky 2 906 Kč a s celkovou splatnou částkou 244 598 Kč je úvěr u této bankovní instituce nedosažitelný. V žádné jiné české bance tak výhodný úvěr nezískáte! Pokud tedy netrváte na úvěru přímo u své banky, je UniCredit Bank správnou volbou!

Air Bank

2. Stříbrnou příčku obhájila Air Bank

Velmi dobře si však vede i půjčka na druhém místě, a to u Air Bank. Za tu měsíčně zaplatíte pouze 3 104 Kč a celkově bance vrátíte 250 248 Kč. Pokud budete totiž řádně splácet, banka vám tři splátky odpustí. V opačném případě byste vrátili 260 736 Kč, což však stále stačí na druhou příčku v našem žebříčku.

Equa bank

3. Bronzová pozice patří Equa Bank

Na posledním, třetím místě se umístila Equa Bank. U té za 200 000 Kč zaplatíte měsíčně 3 414 Kč a celkem bance vrátíte 286 776 Kč. To je už sice poměrně vysoká částka, ovšem pokud již jste klientem Equa Bank, může pro tuto banku hrát do karet fakt, že ji znáte, máte s ní zkušenost a důvěřujete ji.

Půjčky, které se do žebříčku nezařadily

Samozřejmě je na českém trhu mnohem více bank a mnohem více možností, kde si půjčit peníze. Tyto banky mají úvěry nejvýhodnější, avšak nikde není řečeno, že si za každou cenu musíte půjčit pouze zde. Pro někoho je jeho banka, kterou již dlouhou dobu zná a využívá její služby, důležitějším faktorem než samotná výhodnost úvěru. My jsme vám pouze přinesli srovnání, kde je na začátku roku 2017 půjčka nejvýhodnější.

 

Poslední články

Pozor na půjčky od soukromé osoby

Proč si dávat pozor na půjčky od soukromé osoby

Dříve, než se rozhodnete podepsat smlouvu o půjčce, zjistěte si o poskytovateli veškeré informace. Hledejte obchodní historii a skutečné reference od lidí, kteří mají s vámi vybraným poskytovatelem nějaké zkušenosti.…

mKonto je účet bez zbytečných poplatků

mKonto – běžný účet zdarma od mBank.cz

Využívá jej už více než 700 tisíc lidí a jde o účet oceňovaný i v prestižních soutěžích. mKonto je skutečnou vlajkovou lodí mBank, která v českém prostředí působí již od roku 2007…

Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat