skip to Main Content

Kde je nejvýhodnější bankovní účet?

Nejvýhodnější Bankovní účet - Ilustrační Foto

O různých bankovních účtech a jejich výhodnosti vás pravidelně informujeme. Naposledy na začátku letošního roku, kdy jsme vám představili nejvýhodnější banky a jejich účty za rok 2016.

Opět jsme pátrali a hledali, kde je nejvýhodnější bankovní účet současnosti. I když by už všechny měly být bez větších rozdílů, stále se mezi nimi najdou top produkty, o kterých stojí napsat pár řádků.

Vítězí běžný účet od Equa Bank

equa-bank_logo

Na prvním místě se v prvním pololetí roku 2017 se svým běžným účtem umístila Equa Bank. Ta již řadu měsíců okupuje nejrůznější žebříčky a ani na začátku tohoto roku nezklamala. U této banky najdete nejen běžný účet zcela zdarma, ale také spoustu výhod, které žádná jiná banka nenabízí. A ještě doplníme, že toto prvenství připadá Equa Bank již přes rok, tudíž je to vítězství skutečně zasloužené.

Na druhém místě překvapila mBank

mbank_logo

Druhé místo připadlo letos prozatím mBank. Ta se se svým běžným účtem proto řadí hned za Equa bank. I zde se účet vyplatí a i zde najdete řadu zajímavých výhod. Pokud vás zajímají detaily, určitě neváhejte a podívejte se přímo na stránky mBank.

Poslední místo zaujala Air Bank

Air Bank logo

“I banku můžete mít rádi”, a to i její běžný účet. Na třetím místě se totiž v první polovině letošního roku v hodnocení běžných účtů umístila Air Bank se svým malým tarifem. Air Bank totiž nabízí svým klientům hned dvě možnosti běžného účtu. Obě jsou velmi zajímavé a výhodné, ovšem právě Malý tarif v našem srovnání zvítězil na plné čáře.

Na dalších místech se umístily banky CREDITAS a Poštovní spořitelna. Pokud hledáte právě teď výhodnější běžný účet, než je ten, který aktuálně máte, rozhodně doporučujeme kouknout se na nabídku těchto pěti bank a vybrat si účet u jedné z nich. Určitě tím nic nezkazíte.

Poslední články

Pozor na půjčky od soukromé osoby

Proč si dávat pozor na půjčky od soukromé osoby

Dříve, než se rozhodnete podepsat smlouvu o půjčce, zjistěte si o poskytovateli veškeré informace. Hledejte obchodní historii a skutečné reference od lidí, kteří mají s vámi vybraným poskytovatelem nějaké zkušenosti.…

mKonto je účet bez zbytečných poplatků

mKonto – běžný účet zdarma od mBank.cz

Využívá jej už více než 700 tisíc lidí a jde o účet oceňovaný i v prestižních soutěžích. mKonto je skutečnou vlajkovou lodí mBank, která v českém prostředí působí již od roku 2007…

Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top
Vyhledat