skip to Main Content

Máte zdravé finance?

Česká Spořitelna-vše Pod Jednou Střechou-foto

Pojem „zdravé finance” používá v dnešní době kde kdo. Finanční poradci, bankovní úředníci, exekutoři. Všichni chtějí mít „zdravé finance”. Teď tento pojem ovšem ožívá a stává se realitou. Česká spořitelna totiž nabízí novou službu s názvem „Moje zdravé finance”. O co přesně se jedná? Zjistíte to právě zde!

Může vám zásadně změnit život k lepšímu

Už v prvních větách popisujících tuto novou službu slibuje Česká spořitelna, že vám právě ona změní život k lepšímu. Člověk je tedy zvědavý, co z toho nakonec vyplyne. Česká spořitelna slibuje zpřehlednění vašich měsíčních výdajů, najití díry v rozpočtu, pomoct co nejlépe zhodnotit úspory nebo omezit rizika. „Váš osobní bankéř zkrátka najde to nejlepší řešení pro každou životní situaci,” uvádí Česká spořitelna na svých stránkách. Když si službu procházíme dál, vidíme, že se jedná o takové komplexnější, složitější a propojenější internetové bankovnictví.

Spousta muziky na jednom místě

Na jednom místě si totiž můžete sloučit půjčky, snížit splátky, sjednat si hypotéku, pohlídat si rodinné výdaje, zaplatit všechny účty, sjednat si kreditní kartu, najít finanční rezervu apod. Zkrátka více věcí na jednom místě.

Zajímalo nás tedy, co pro „zdravé finance” musíme udělat. Musíte buď zavolat na uvedené číslo anebo navštívit nejbližší pobočku. Žádné další informace ovšem nezískáte.

Ve výsledku dostanete to samé jako před tím, jen s hezčím názvem

Když jsme se pídili po dalších informacích a větších detailech, zjistili jsme, že pod novým a honosným názvem skrývá Česká spořitelna všechny své původní služby a produkty. Získáte tedy pořád to samé za těch samých podmínek, ale už se to nebude nudně jmenovat internetové bankovnictví nebo spotřebitelský úvěr, ale bude to vše shromážděno pod jednou střechou s názvem „Moje zdravé finance”. Žádná velká sláva se tedy nekoná. A pokud i vás zaujala tato „nová” služba, můžete zůstat úplně v klidu. O nic nového a převratného se nejedná.

Poslední články

Pozor na půjčky od soukromé osoby

Proč si dávat pozor na půjčky od soukromé osoby

Dříve, než se rozhodnete podepsat smlouvu o půjčce, zjistěte si o poskytovateli veškeré informace. Hledejte obchodní historii a skutečné reference od lidí, kteří mají s vámi vybraným poskytovatelem nějaké zkušenosti.…

mKonto je účet bez zbytečných poplatků

mKonto – běžný účet zdarma od mBank.cz

Využívá jej už více než 700 tisíc lidí a jde o účet oceňovaný i v prestižních soutěžích. mKonto je skutečnou vlajkovou lodí mBank, která v českém prostředí působí již od roku 2007…

Diskuse

1 komentář k zobrazení

  1. Prosím, sdělte mi, jaké jsou podmínky pro zřízení účtu „Moje zdravé finance“?
    Děkuji, Řeháková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat