skip to Main Content

Konsolidace půjček: Proč je výhodnější splácet jen jednu půjčku?

Konsolidujte Své Půjčky

Splácíte aktuálně více půjček najednou? Činí vaše měsíční splátky celkem více než 10 000 Kč? Musíte se hodně omezovat, abyste každý měsíc měli na splátky? Potřebovali byste pomoct, ale nevíte jak? Už se nemůžete dočkat momentu, až se všech svých půjček zbavíte? Pak je tento článek určený přesně pro vás! Máme totiž řešení, které vám vytrhne trn z paty.

Zkonsolidujte své půjčky!

Zkonsolidujte si všechny své půjčky do jedné! Je to nejen velice jednoduché řešení, ale také efektivní. Můžete tak totiž ušetřit až tisíce korun měsíčně. Místo několika půjček totiž budete rázem platit jen jednu, a to s výhodnějšími podmínkami, nižší úrokovou sazbou, nižšími měsíčními splátkami a celkovou nižší přeplacenou částkou.

Co vše je možné zkonsolidovat?

Co vše takto můžete převést do jednoho produktu? Prakticky vše! Zkonsolidovat můžete prakticky cokoliv, od spotřebitelské půjčky přes kreditní kartu až po kontokorent. Záleží pouze na tom, co aktuálně splácíte a také na tom, jakou firmu k tomuto kroku oslovíte. Některé společnosti totiž umožňují zkonsolidovat třeba pouze spotřebitelské půjčky. Jiné vám však naproti tomu zkonsolidují vše. Takže záleží i na dané společnosti, kterou si vyberete.

Kolik můžete konsolidací ušetřit?

Samozřejmě bude určitě každého zajímat i konečná suma, kterou konsolidací ušetříte. To už bohužel nejde jednoznačně říct. Mohou to být desítky, stovky, ale i tisíce korun. Záleží na tom, kolik aktuálně finančních produktů splácíte, v jaké výši a s jakými podmínkami. Rozhodně ale konsolidací vždy získáte!

Co konsolidací půjček získáte?

Získáte jednu měsíční splátku. Získáte výhodnější podmínky. Získáte nižší přeplacenou částku. Získáte výhodnější úrokovou sazbu. A celkově získáte levnější půjčku. Určitě to tedy není krok špatným směrem nebo zbytečnost. Každému může konsolidace pomoci, a to i vám! Stačí udělat první krok a oslovit možného věřitele, který konsolidace půjček nabízí.

Poslední články

Pozor na půjčky od soukromé osoby

Proč si dávat pozor na půjčky od soukromé osoby

Dříve, než se rozhodnete podepsat smlouvu o půjčce, zjistěte si o poskytovateli veškeré informace. Hledejte obchodní historii a skutečné reference od lidí, kteří mají s vámi vybraným poskytovatelem nějaké zkušenosti.…

mKonto je účet bez zbytečných poplatků

mKonto – běžný účet zdarma od mBank.cz

Využívá jej už více než 700 tisíc lidí a jde o účet oceňovaný i v prestižních soutěžích. mKonto je skutečnou vlajkovou lodí mBank, která v českém prostředí působí již od roku 2007…

Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat