skip to Main Content

Štědrá Japonská půjčka a vše kolem ní

Hotovost - Ilustrační Foto

Už je to nějaký ten pátek, co existuje na Českém trhu úvěr pod názvem – Japonská půjčka. Tento finanční úvěrový produkt na trh uvedl Home Credit a možná vás potěší i fakt, že jde o nejlevnější úvěr na trhu. A nejen to, protože patří také k rychlým půjčkám, které je možné vyřídit prostřednictvím internetu z pohodlí domova.

Půjčku na svém bankovním účtu můžete mít již do 10 minut. Poskytována je ve výši až 10 tisíc korun zdarma na 30 dní. Ovšem je nutné ji samozřejmě zaplatit včas, aby byla poskytnutá bez poplatků. Tento rychlý úvěr může lidem pomoci uhradit nečekaný výdaj, zapomenutou složenku či fakturu. Princip Japonské půjčky není složitý a podíváme se na tento typ půjčky více z blízka.

Jak požádat o Japonskou půjčku

Žádost o půjčku se podává on-line a posouzení žadatele funguje automaticky bez zásahů operátorů. Systém je naprogramován tak, že posoudí, zda potencionální klient spadá do rizikové skupiny, případně má-li záznam v registru Solus. Zamítnutí nebo schválení úvěru probíhá docela svižně. Zhruba do minuty už můžete znát výsledek. Stačí vyplnit pouze základní údaje a odeslat je. Schvalovací proces se skládá ze tří částí:

  • Uvedení telefonního čísla, emailu včetně souhlasu se zpracováním osobních dat
  • Uvedení celého jména, místa narození, trvalého bydliště, RČ, čísla OP včetně platnosti, zdroj příjmů, státní příslušnost a volba volitelných služeb
  • Pak už jen počkat na posouzení a rozhodnutí. Uvedeno je, že byla buď 100% schválená, schválená částečně či zamítnuta

Na lháře je posvíceno

Chtěl-li by však někdo podvádět a vypůjčit si finance na ukradenou občanku, narazí na problémy. Během procesu schvalování online není složité se vydávat za jiného člověka, ale systém využívá pokročilé metody v odhalování hrozícího rizika. U každé žádosti prověřuje zdroje veřejných dat, takže i hlášení ztráty či odcizení OP, problémy se splácením jiných finančních závazků, exekuce apod. Systém je nastaven chytře a dokáže odhalit rizikové klienty.

Pro koho je Japonská půjčka vhodná?

Některé úvěrové produkty jasně vymezují, kdo si může o ně zažádat a kdo ne. To rozhodně neplatí u Japonské půjčky, která je určená téměř všem, pomineme-li chorobné neplatiče a lidi, co mají různé záznamy. Nicméně úvěr je možné sjednat i v případě, že jste student, žena na MD, důchodce, začínající podnikatel a všichni ti, jež nemohou doložit potvrzení o příjmu. Patrně jde snad o jediný úvěr, který lze sjednat i bez doložení příjmu a bez nutností mít ručitele. Záleží tedy jen na vás, zda využijete této nabídky. Mnohem lepší je samozřejmě si nepůjčovat, ale mnohdy není zbytí.

Poslední články

Pozor na půjčky od soukromé osoby

Proč si dávat pozor na půjčky od soukromé osoby

Dříve, než se rozhodnete podepsat smlouvu o půjčce, zjistěte si o poskytovateli veškeré informace. Hledejte obchodní historii a skutečné reference od lidí, kteří mají s vámi vybraným poskytovatelem nějaké zkušenosti.…

mKonto je účet bez zbytečných poplatků

mKonto – běžný účet zdarma od mBank.cz

Využívá jej už více než 700 tisíc lidí a jde o účet oceňovaný i v prestižních soutěžích. mKonto je skutečnou vlajkovou lodí mBank, která v českém prostředí působí již od roku 2007…

Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top
Vyhledat